< MDFOTO Cenník

Copyright © 2015 @shamanaaaa

Cenník fotografických služieb

Rodinné fotenie ateliér

Balík 10 foto - 55 eur
Balík 15 foto - 75 eur
Balík 20 foto - 95 eur

Rodinné fotenie exteriér

Balík 20 foto - 95 eur

Každá ďalšia fotka nad rámec ktoréhokoľvek balíka je 5 eur. V cene je tlač, úprava a retuš. K dispozícii neskutočné množstvo oblečenia, rekvizít, fotopozadí. Príplatok za víkendový termín 15 eur. Spracovanie a odovzdanie hotových upravených a vytlačených fotiek je 6 týždňov od dátumu Vášho výberu fotiek. VIP spracovanie do 2 pracovných dní + 20 eur k balíku fotiek.


Novorodenecké fotenie - 0-2 mesiace (ideálne fotenie do 14 dní)

Balík 7 foto - 60 eur
Balík 15 foto - 100 eur
Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 8 eur. V cene je tlač, úprava a retuš. K dispozícii neskutočné množstvo oblečenia, rekvizít, fotopozadí. Spracovanie a odovzdanie hotových upravených a vytlačených fotiek je 6 týždňov od dátumu Vášho výberu fotiek. VIP spracovanie do 2 pracovných dní + 20 eur k balíku fotiek.Tehotenské a portrétové fotenie ateliér

Balík 10 foto - 60 eur
Balík 15 foto - 80 eur
Balík 20 foto - 100 eur

Tehotenské a portrétové fotenie exteriér

Balík 20 foto - 100 eur

Každá ďalšia fotka nad rámec ktoréhokoľvek balíka je 5 eur. V cene je tlač, úprava a retuš. K dispozícii tehotenské šaty. K dispozícii vizážistka - 15 eur. Príplatok za víkendový termín 15 eur. Spracovanie a odovzdanie hotových upravených a vytlačených fotiek je 6 týždňov od dátumu Vášho výberu fotiek. VIP spracovanie do 2 pracovných dní + 20 eur k balíku fotiek.Svadobné fotenie

Balík 1 - 220 eur - balík zahŕňa portrétové fotenie v trvaní 1-2 hodiny pred obradom v exteriéri. Výstupom je cca 100 fotiek na dvd, 20 upravených fotiek, tlač 10x15cm. Ostatné nafotené fotky sú upravené bez retuše.

BBalík 2 - 300 eur - balík zahŕňa portrétové fotenie v trvaní 1-2 hodiny pred obradom v exteriéri, fotenie obradu na úrade alebo v kostole, gratulácie po obrade a spoločné fotky s rodinou. Výstupom je cca 300 fotiek na dvd, 25 upravených fotiek s tlačou 10x15cm. Všetky ostatné fotky sú upravené bez retuše. Fotenie cca 4 hodiny.
Fotenie cca 4 hodiny.

Balík 3 - 600 eur - balík zahŕňa nafotenie príprav nevesty, ženícha, portrétové fotenie v trvaní 1-2 hodiny pred obradom v exteriéri, odobierku, fotenie obradu na úrade alebo v kostole, gratulácie po obrade, spoločné fotky s rodinou a hostina do cca 1 hodiny v noci. . Výstupom je cca 1000 fotiek na dvd, 50 upravených fotiek z celého dňa, tlač 10x15cm. Ostatné nafotené fotky sú upravené bez retuše. K balíku sa pripočítavajú cestovné náklady v prípade, ak je fotenie prípadne hostina mimo Nitry. Fotenie v trvaní cca 17 hodín.

Spracovanie svadobného fotenia trvá 6 týždňov, ak chcete svoje fotky mať do 10 dní, dá sa doobjednať VIP spracovanie za 75 eur.

 • Portrétové fotenie portrét
 • Rodinné fotenie rodinné
 • Svadobné fotenie svadobné
 • Tehotenské fotenie tehotenské

Great safari lion king

Photography

A popular Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo.

Share this blog post

A popular Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

 • BEAUTIFUL fashion FOTO fashion
 • BEAUTIFUL girls FOTO girls
 • BEAUTIFUL girls FOTO girls
 • BEAUTIFUL sport FOTO sport
 • BEAUTIFUL cars FOTO cars
 • BEAUTIFUL fashion FOTO fashion
 • BEAUTIFUL animals FOTO animals
 • BEAUTIFUL girls FOTO girls
 • BEAUTIFUL landspace FOTO landspace
Style Switcher
Background schemeColor scheme